Kapat

Tüm Kampanyalar

NISSAN’DAN BAHAR HEYECANI.

SUV’un lideri NISSAN, Mayıs ayı boyunca sunduğu fırsatlar ve finansman seçenekleriyle müşterilerine bahar heyecanını yaşatıyor. 7-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanyada X-TRAIL, QASHQAI, JUKE, MICRA ve NAVARA modelleri 50 bin TL’ye varan kredi olanağı, %0 faiz ve 6.000 TL’ye varan fiyat avantajları ile NISSAN Okar Otomotiv'de yeni sahiplerini bekliyor.

Sınıfının lideri QASHQAI, Uzatılmış Garanti ve NisKasko paketleriyle birlikte sunulan, 40 bin TL kredi tutarına 12 ay boyunca %0 faiz imkanı ve 5.400 TL’ye varan fiyat avantajlarıyla satışa sunuluyor. Ayrıca, QASHQAI’nin ‘Visia’ versiyonunu tercih eden müşteriler için, multimedya ve navigasyon sistemi de hediye ediliyor.

Nissan SUV ailesinin en prestijli üyesi X-TRAIL modelinde, 40.000 TL kredi tutarına 12 ay boyunca %0 faiz imkanının yanı sıra 5.000TL takas ve ek olarak da 3.250 TL’ye varan fiyat avantajları, akıllı teknolojilerle tanışmak isteyen müşterileri bekliyor.

Kendi tarzını yaratmak isteyenlerin tercihi JUKE ise, 20 bin TL kredi tutarına 12 ay boyunca %0 faiz imkânı ve 4.300 TL’ye varan fiyat avantajlarıyla NISSAN yetkili satıcılarında meraklılarını bekliyor. Üstelik teknolojiden vazgeçemeyenlere Mayıs ayında Nissan Juke Skypack`lerde 8” dokunmatik multimedya ve navigasyon seçeneği 2.500 TL fiyat avantajıyla sunuluyor.

Pick up sınıfına konforu getiren NAVARA, 50 bin TL kredi tutarına 12 ay boyunca %0 faiz, 6.000 TL’ye varan fiyat avantajı, 109.500 TL den başlayan fiyatlar ve kasa havuzu hediyesiyle işine güç ve konfor katmak isteyen yeni sahiplerini bekliyor. Ayrıca, Mayıs ayı boyunca Nissan müşterilerine özel, 5 bin TL takas desteği veriliyor.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

*Qashqai ve X-Trail modelleri için 40.000 TL 12 ay %0 faiz fırsatı, Niskasko ve Uzatılmış Garanti tercih edildiğinde geçerlidir. Niskasko ve Uzatılmış Garanti seçeneklerinden birisi tek başına tercih edildiğinde 40.000 TL 12 ay %0.99 faiz fırsatı; Niskasko ve Uzatılmış Garanti seçenekleri tercih edilmediğinde baz faiz oranları uygulanacaktır.

*Kasa havuzu hediyesi, filo kanalından satılan Navara’ları kapsamaz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş Sosyal Medya’da Paylaş!
Online Hizmetler
Kapat