Kapat

Nissan Yeni Qashqai

YENİ NESİL

Yeni Qashqai tanıtım videosu
894.500 TL'den başlayan fiyatlarla
Yeni Qashqai

YENI QASHQAI İÇİN HAZIR MISIN?

Cesur duruşu, keskin LED aydınlatması ve 19 inç alaşımlı jantları ile Yeni Nesil Qashqai ile tanışma vakti. Geniş iç hacmiyle, aerodinamik ve kompakt gövdesiyle Qashqai bir kez daha sınıfına yeni bir vizyon getiriyor.
Yeniden tasarlanan çarpıcı farları, benzersiz tasarımını bütünleyen jantları ve keskin hatlara sahip ön ızgarasıyla Yeni Nissan QASHQAI tam size göre.

Yeni Qashqai

YENİ BİR
İFADE BİÇİMİ

Kaslı görünüm, siyah/gri tavan seçeneği, full LED farları, alüminyum tavan rayları, etkileyici 19” alaşım jantları ve birçok aksesuar seçeneği ile yeni Qashqai sizi ve hayatınızı yansıtmak için tasarlandı.

Yeni Qashqai

PRESTİJİN
MODERN HALİ

Ergonomik olarak tasarlanmış direksiyon, kontroller ve gösterge üniteleri tam sürüş konforu sağlarken, gelişmiş ekran görünürlüğü ve kesintisiz teknoloji entegrasyonu, dikkatli ve güvenli bir sürüşe yardımcı olur.

Yeni Qashqai

HERKES İÇİN DAHA
FAZLA KONFOR

Yeni Qashqai, kolay manevra kabiliyeti sağlayan kompakt ve şehir dostu dış tasarımı, geniş iç mekan ile bir araya getiriyor. Sınıfında öne çıkan kabin alanı, gelişmiş arka diz mesafesi ile yeni Qashqai şimdi çok daha konforlu

DANIŞMANA SORUN

Kapat
Online Hizmetler
Kapat
Şimdi Ara