Kapat

Okar Otomotiv

Okar Otomotiv Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. 1991 yılında Adana'da kuruluşunu tamamlamış ve Nissan Yetkili Satıcı olarak faaliyetine başlamıştır. Daha sonra bünyesine Nissan araçların satış, servis (mekanik, kaporta, boya), yedek parça (ve aksesuar), 2. el araç alım-satım , Okar Sigorta aracılık hizmetleri alarak 15,000 m2 açık 7,500 m2 kapalı alanda otomotiv sektöründeki hızlı büyümesine devam etmiştir.

Gelişmekte olan 2.el pazarına yeni bir anlayış getirmek ve müşterilere beklentilerinin de üzerinde imkanlarla 2,el araç satın alabilmelerini sağlamak amacıyla 2008 yılında İKİNCİELOTOMOBİLİM.COM markası hayata geçirilmiştir. Bu yeni yapılanma sürecinde Çukurova bölgesindeki her marka araca hızlı-ekonomik ve kaliteli servis hizmeti verebilmek için OTODOKTOR.COM markası da 5000 m2 kapalı alanda hayata geçirilmiştir. İKİNCİELOTOMOBİLİM.COM bu sektördeki farklılıkları sunma çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini koşulsuz karşılamak amacıyla;

Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sürekli yenilikler çabasında olmuş, 24 yıllık tecrübesi ile satış ve satış sonrasında önemli başarılara imza atmış, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

- Garantili ikinci el araç alım ve satışı,
- Oto doktor markası altında mekanik, kaporta, boya hizmetleri,
- Oto kuaför, araç ve boya koruma hizmetleri,
- Oto aksesuarları, Hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.
- Hiç bitmeyen heyecanımız ve profesyonel kadromuz ile sektörde yeniliklerin öncüsü olmaya devam edeceğiz.

Online Hizmetler
Kapat
Şimdi Ara