Kapat

Okar Servis

Okar Otomotiv Nissan Servisi’nde kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki dört konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

Aracınızın periyodik bakımlarını Nissan Yetkili Servislerinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var.

1. Yeni Araç Garantisi / Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır.

Nissan Yetkili Servisimiz tarafından gerçekleştirilen bakımlar aynı zamanda Nissan Yetkili Servisimiz garantisi altındadır.

2. Orijinal Nissan Yedek Parçaları

Orijinal Nissan Yedek Parçaları, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

3. Eğitilmiş Personel

Nissan Yetkili Servisimiz de görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

4. Gelişmiş Servis Donanımı

Okar Otomotiv Nissan Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) Okar Otomotiv Nissan Servisimiz de mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

Mini Onarım Hakkında

Araçlarınızın kaporta, iç döşeme, ön cam ve plastik aksamlarında oluşan belli ölçüsel limitler içinde kalan küçük ölçekli hasarların, sadece hasarlı bölgenin hızlı ve özel onarım teknikleri ile giderilmesini amaçlayan onarım işlemleri hizmetimiz başlamıştır.

Bu işlem aracınızın boya işlemine alınmadan hızlı bir şekilde mini onarım yapılmasını sağlamaktadır.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için servis danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Axees'e peşin fiyatına 3 veya 4 taksit

Servis işlemlerinizde Axess"e peşin fiyatına 3 veya 4 taksit imkanın"dan yararlanabilirsiniz.

DANIŞMANA SORUN

Online Hizmetler
Kapat
Şimdi Ara