Kapat

Nis Kasko

Nis-Kasko’nun Avantajları

Nis-Kasko'da, aracınıza ait hasar onarımları uzman servislerde, Nissan Standartlarına uygun bir şekilde işin uzmanları tarafından yapılır.

Nis-Kasko'da, aracınızın onarımında kullanılan tüm yedek parçalar orijinal Nissan Yedek parçaları veya Nissan kalite ve standartlarına uygun parçalardır.

Nis-Kasko'da, aracınızın camı, orijinal Nissan veya Nissan kalite ve standartlarına uygun değişim teminatı kapsamındadır.

Nis-Kasko'da, 1.500 TL'ye kadar olan hasarlarda ekspertize gerek kalmadan araç onarımınız tamamlanır.

Nis-Kasko'da, bir kereye mahsus olmak üzere cam hasarı, radyo-teyp çalınması ve %100 rüculu hasarlarda, hasarsızlık indiriminiz korunur ve yenileme döneminde bir üst seviyeye yükseltilir.

Nis-Kasko'da, %65'e varan oranlarda hasarsızlık indirimi uygulanır. (Hasarsız geçen beşinci 12 aylık sigortalama süresinin sonundaki yenilemede)

Nis-Kasko'da, alarm ve/veya immobilizer'lı araçlarda anahtarın çalınması ve/veya kaybolması ya da alarm ve kilit sisteminin değiştirilmesi halinde, 2.000 TL'lik kısmı teminata dahil edilmiştir.

Nis-Kasko'da, aracınızın içindeki özel eşyaların çalınması durumunda resmi tutanaktaki özel eşya açıklaması esas alınarak yıllık 1.000 TL'yi geçmeyen kısmı sigorta teminatına dahil edilmiştir. (Nakit para, mücevherat, notebook/laptop, cep telefonu vb. elektronik eşyalar ve ticari emtea hariç)

Nis-Kasko'da yol yardım ve ikame araç hizmetleri gibi zengin asistans teminatları sunulur.

* Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.

DANIŞMANA SORUN

Online Hizmetler
Kapat
Şimdi Ara